Google+ sitemap انجام پروژه رایانش ابری

انجام پروژه مهندسی کامپیوتر رایانش ابری

«رایانش ابری - Cloud Computing » از ترکیب دو کلمه رایانش و ابر ایجاد شده‌است را می توان به این صورت توصیف کرد: یک مدل رایانشی بر پایهٔ شبکه‌های رایانه‌ای مانند اینترنت که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و تحویل خدمات رایانشی (شامل زیرساخت، نرم‌افزار، بستر، و سایر منابع رایانشی) با به‌کارگیری شبکه ارائه می‌کند. 

پروژه دات نت مفتخر است تا خدمات مربوط به پیاده سازی نرم افزاری رایانش ابری را به صورت ویژه و در بالاترین کیفیت ممکن ارایه نماید.
مهندسی کامپیوتر دارای گرایش ها و زیرشاخه های فراوانی است و به همین دلیل زمینه های تخصصی زیادی برایپیاده سازی و شبیه سازی های نرم افزاری وجود دارد، رایانش ابری از زمینه های پرمخاطب و محبوب مهندسی کامپیوتر است.
 بسیاری از متخصصین رایانش ابری معتقد هستند که این علم هنوز به مفهوم واقعی به اوج تحقیقات و پیاده سازی خود نرسیده و ظرفیت تحقیق و پژوهشهای بیشتری دارد، درواقع به صورت خلاصه می توان گفت که  رایانش ابری هنوز مفهومی در حال رشد و گسترش است.

پروژه های کلود معمولا با  نرم افزارهای کلودیسم و متلب پیاده سازی می شوند و بیشترین تحقیقات با استفاده از آن ها انجام می گیرد،  مبحث قابلیت اطمینان و امنیت و مسیریابی از جمله محبوبترین موارد مورد توجه محققین فعال در پروژه های رایانش ابری می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از نرم افزارهای ارایه شده می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

 

انجام پروژه مهندسی کامپیوتر نرم افزار متلب

انجام پروژه مهندسی کامپیوتر نرم افزار cloudsim

 

 اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

تعمیر موبایل hit tracker