Google+ sitemap انجام پروژه نرم افزاری متلب

انجام پروژه نرم افزاری متلب

 

نرم افراز متلب یکی از پرکاربردترین نرم افزارها در بسیاری از رشته های نظیر مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک و مهندسی برق می باشد. پروژه داتنت با ارایه خدمات انجام پروژه نرم افزار متلب در زمینه ها و سطوح دانشجویی، صنعتی و مهندسی در بالاترین کیفیت ممکن همراهی مطمئن برای دانشجویان است. شرکت سازنده متلب شرکت مت‌ورکس نام دارد. این شرکت در سال ۱۹۸۴ بنیان نهاده شد و هم اکنون دارای بیش از ۲۰۰۰ نفر پرسنل است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر Natick در ایالت ماساچوست آمریکا قرار دارد

کاربردهای نرم افزار متلب بسیار گسترده بوده ولی به طور کلی خدمات پروژه داتنت در ارتباط با این نرم افزار را می توان به صورت زیر طبقه بندی نمود»

انجام پروژه داده کاوی با متلب
انجام پروژه منطق فازی با متلب
انجام پروژه شبیه سازی با متلب

انجام پروژه شبکه عصبی با متلب
انجام پروژه تشخیص چهره با متلب
انجام پروژه پردازش تصویر با متلب

انجام پروژه های برنامه نویسی با متلب
انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک با متلب
انجام پروژه هوش مصنوعی با متلب

متلب (به انگلیسی: MATLAB) یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

کار کردن با ماتریسها در متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در متلب به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس ۱*۱ ذخیره می‌شود. یک رشته مانند «Whale is the biggest animal» به شکل ماتریسی با یک سطر و چندین ستون (که تعداد ستون‌ها به تعداد کاراکترهاست) ذخیره می‌شود. حتی یک تصویر به شکل یک ماتریس سه بعدی ذخیره می‌گردد که بُعد اول و دوم آن برای تعیین مختصات نقاط و بُعد سوم آن برای تعیین رنگ نقاط استفاده می‌شود. فایل‌های صوتی نیز در متلب به شکل ماتریس‌های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می‌شوند؛ بنابراین جای تعجب نیست که متلب مخفف عبارت آزمایشگاه ماتریس باشد.

علاوه بر توابع فراوانی که خود متلب دارد، برنامه‌نویس نیز می‌تواند توابع جدید تعریف کند.

ساخت رابط گرافیکی کاربر مانند دیالوگ‌هایی که در محیط‌های ویژوال مانند بیسیک و C وجود دارند، در متلب امکان‌پذیر است. این قابلیت، ارتباط بهتری را میان برنامه‌های کاربردی نوشته‌شده با متلب و کاربران برقرار می‌کند.

متلب که از محصولات شرکت مت‌ورکس است، برای گروه‌های مختلف مهندسان رشته‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، رایانهو… کاربرد بسیاری دارد.

 


انجام پروژه نرم افزاری متلب

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

تعمیر موبایل hit tracker