Google+ sitemap انجام پروژه NS2

انجام پروژه NS2

انجام پروژه های ns2 

شبیه ساز NS2 یکی از محبوب ترین شبیه‌سازهای متن‌باز شبکه است که به منظور تحقیقات شبکه از آن استفاده می‌شود. (NS یک شبیه‌ساز discrete event می‌باشد). نرم افزار ns2 کارکرد ها و توانایی های ویژه و فراوانی دارد که می تواند جهت انجام پروژه دانشجویی با موضوعات مختلف مورد استفاده قرار گیرد . از این نرم افزار در انجام پروژه دانشجویی مهندسی کامپیوتر، نرم افزار و شبکه استفاده های زیادی می توان کرد . انجام شبیه سازی پروژه های دانشجویی با نرم افزار ns2 احتیاج به تخصص بسیار بالا و آشنایی تخصصی با این نرم افزار دارد. 

متاسفانه در اکثر موارد مشاهده شده است دانشجویان در انجام پروژه های NS2 و شبیه سازی با نرم افزار NS2 دچار مشکل هستند، به همین دلیل کارشناسان مجرب پروژه دات نت آمادگی دارند تا انجام پروژه دانشجویی با NS2 را بر عهده گرفته و نتیجه نهایی را در  بالاترین کیفیت تحویل شما دهند.

نرم افزار NS2 برپایه دو زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس و OTcl نوشته شده است. .پایگاه OTcl در نرم افزار NS2 شامل اشیاء ترجمه شده می باشد و ارتباط سی پلاس پلاس و OTcl از طریق پیوند بین اشیاء میسر است، این موضوع بدان معنا است که پارامترها و روش های ایجاد شده در زبان سی پلاس پلاس در دسترس OTcl قرار می گیرد و امکان کنترل اشیاء سی پلاس پلاس از طریق OTcl فراهم می گردد.از دیگر نرم افزار های پرکاربرد در رشته مهندسی کامپیوتر می توان به نرم افزار کلودسیم اشاره نمود.

 

شبیه ساز NS2 ورژن دوم شبیه ساز NS – Network Simulator است. ورژن اولیه NS در سال ۱۹۸۹ طراحی شده و در سال‌های اخیر تکامل زیادی داشته و تا ورژن سوم نیز ادامه یافته است. ورژن دوم NS یعنی NS2 در تحقیقات آکادمیک به طور گسترده‌ای از آن استفاده می‌شود و دارای پکیج‌های بسیاری می‌باشد.

 

انجام پروژه NS2

 

  

کلمات کلیدی: انجام پروژه های ns2

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

تعمیر موبایل hit tracker